مرکز تجاری کیش

مرکز تجاری کیش در واقع یکی از بزرگ ترین مراکز خرید در کیش می باشد که در زمینی به مساحت حدودا 11000 متر مربع در طبقاتی در سال 1379 بنا شده است. این مجتمع در مرکز جزیره کیش واقع شده که اهمیت به سزایی دارد چون تقریبا بیشتر مراکز خرید جزیره در نزدیکی آن ساخته شده است که گردشگران تور کیش می توانند به راحتی از همه مراکز خرید دیدن کنند.

امکانات مرکز تجاری کیش :

از جمله امکانات مرکز تجاری کیش شعب بانک ها، انواع پوشاک زنانه و مردانه با برند های معتبر ، لوازم آرایشی و بهداشتی ، کیف و کفش ، لوازم خانگی و آشپزخانه ، فروشگاه مخصوص لباس کودکان ، چایخانه سنتی با فضایی خانوادگی ، رستوران زیبا و شیک با کیفیت بالای غذایی ، کافی نت و... که همه  این خدمات رسانی ها به شما گردشگران تور کیش می باشد تا سفری خوب را به همراه خانواده تجربه کنید .این مرکز خرید با نور پردازی و معماری مدرن خود نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند .

بابت خرید و رزرو بلیط  تور کیش و جهت اطلاع از مناسب ترین قیمت ها با شماره 41954-021 بخش فروش آژانس سالی گشت تماس حاصل فرمایید. 

بازار پردیس ۲ کیش

بازار پردیس ۲ کیش یکی از زیباترین و بهترین مرکز خریدهای کیش می باشد که از همه لحاظ در کیش حرف اول را میزند. این مرکز در سال 1378 در زمینی به مساحت 22000 در 3 طبقه و 230 غرفه ساخته شده است.

از جمله امکانات بازار پردیس ۲ کیش :شعبه های بانک ها ،پوشاک زنانه و مردانه ،لوازم آرایشی و بهداشتی ،وسایل صوتی و تصویری ،زیور آلات ،آژانس های مسافرتی ،کیف و کفش ،یک رستوران بزرگ با غذاهای باکیفیت و یک کافی شاپ و.... که همه این ها برای خدمات رسانی به گردشگران تور کیش تا سفر و خرید خوشی را داشته باشند.

بابت خرید و رزرو بلیط  تور کیش و جهت اطلاع از مناسب ترین قیمت ها با شماره 41954-021 بخش فروش آژانس سالی گشت تماس حاصل فرمایید.      

بازار مرجان کیش

بازار مرجان کیش در پشت ساحل مرجان با زمینی حدودا 2000 متر مربع در شرق جزیره کیش ساخته شده است و یکی از مدرن ترین مرکز خریدهای این منطقه می باشد. بازار مرجان علاوه بر مرکز خرید یک مکان گردشگری نیز می باشد که گردشگران تور کیش می توانند با خرید از این مجموعه از معماری شیک و جذاب این مجموعه و آکواریوم بزرگی که انواع ماهی های زیبا در آن قرار دارد دیدن کنند.

امکانات بازار مرجان کیش :

بازار مرجان کیش دارای حدود 260 واحد تجاری می باشد که 134 واحد فقط مخصوص کیف ،کفش ،پوشاک زنانه و مردانه می باشد. این مجموعه دارای 2 رستوران با غذاهای با کیفیت و مواد مرغوب و 2 کافی شاپ با انواع نوشیدنی های گرم و سرد در اختیار گردشگران تور کیش می باشد. از جمله امکانات می توان به :لوازم آرایشی و بهداشتی ،وسایل صوتی و تصویری ، لوازم خانگی و آشپزخانه و... که همه این خدمات برای رفاه گردشگران عزیز می باشد که سفر و خرید خوبی را در جزیره کیش داشته باشند.

بابت خرید و رزرو بلیط  تور کیش و جهت اطلاع از مناسب ترین قیمت ها با شماره 41954-021 بخش فروش آژانس سالی گشت تماس حاصل فرمایید. 

بازار ونوس کیش

بازار ونوس کیش یکی از بازارهای معروف و بزرگ کیش می باشد. این مرکز در زمینی به وسعت 26500 متر مربع در سال 1375 در 2 طبقه با 310 واحد ساخته شده است. این بازار قدیمی در نزدیکی مرکز خرید مریم می باشد مهمترین مزیت این بازار این است که در مرکز شهر بنا شده است که گردشگران تور کیش می توانند اوغات خوش و خرید خوبی را در کنار خانواده خود داشته باشند.

امکانات بازار ونوس کیش :

بازار ونوس کیش دارای غرفه های زیادی از جمله :پوشاک زنانه و مردانه ،خرازی ،لوازم آرایشی و بهداشتی ،وسایل صوتی و تصویری ،کیف و کفش ،ساعت ،زیور آلات ،مشاوره املاک و فروشگاه مخصوص لباس کودکان که همه این خدمات برای رفاه گردشگران تور کیش می باشد که با لذت و آرامش خرید را انجام دهند. لازم به ذکر است که این مکان دارای این زمین بازی بزرگ برای کودکان می باشد.

بابت خرید و رزرو بلیط  تور کیش و جهت اطلاع از مناسب ترین قیمت ها با شماره 41954-021 بخش فروش آژانس سالی گشت تماس حاصل فرمایید. 

بازار پردیس 1 کیش

بازار پردیس 1 کیش یکی از زیباترین و شیک ترین مرکز خریدهای شهر کیش می باشد که یکی از مزیت های آن کالاهای مرغوب و با کیفیت از جمله : پوشاک زنانه ،مردانه و بچه گانه ،لوازم آرایشی و بهداشتی ،وسایل صوتی و تصویری ،گوشی های همراه ،کیف و کفضش فساعت و زیور آلات ،مکمل های غذایی (لاغری و چاقی) ،انواع سیستم های کامپیوتری ،تعمیرات موبایل و کامپیوتری ،آژانس های مسافرتی و گردشگری ،شعبه های بانک ها ،رستوران های زیبا و شیک با غذاهای با کیفیت ،چایخانه سنتی با فضایی بسیار عالی و خانوادگی ،یک کافی شاپ با انواع نوشیدنی های گرم و سرد ،کافی نت و...... که همه این ها برای خدمات رسانی به گردشگران تور کیش می باشد که تا سفر و خرید خوشی را داشته باشید.

 

بابت خرید و رزرو بلیط تور کیش و جهت اطلاع از مناسب ترین قیمت ها با شماره 41954-021 بخش فروش آژانس سالی گشت تماس حاصل فرمایید.