مرکز خرید مروارید کیش

مرکز خرید مروارید کیش یکی از شیک ترین مراکز خرید کیش از نظر زیبایی ساختمان می باشد . پاساژ مروارید کیش یکی از بزرگ ترین و جلل ترین مرکز خرید جزیره می باشد. معماری منحصر به فرد و بسیار زیبای این مرکز خرید ، باعث توجه گردشگران  تور کیش به سوی این مجموعه زیبا است. ساختمان این مجموعه با بهره گیری واحترام به بنای دوره هخامنشی ساخته شده است. در قسمتی از ورودی این بازار، ایوان بزرگی ساخته شده تا گردشگران بعد از خرید وبازدید از این مرکز ، فضایی باز و سرسبز را تجربه کنند. بازار مروارید کیش دارای 12 درب ورودی و 8 بازارچه می باشد که هر کدام نام هایی از ایران باستان دارند .این مکان ها بنام های : ایران، آریا، بیستون، تیسفون، پارس، پاسارگاد، پرسپولیس و آپادانا نام گذاری شده. تالار مرکزی پاساژ ، این بازارچه ها را بهم متصل کرده. تالار مرکزی با هنرهای گچ بری، سنگ کاری، مس کاری تزئین و یک آبنمای زیبا در آن ساخته شده است.

در مرکز خرید مروارید کیش فروشگاه های متفاوتی از جمله : پوشاک زنانه و مردانه، عطر و ادکلن، شال و روسری، کیف و کفش، لوازم خانگی و … موجود می باشد. بازار مروارید انتخاب مناسبی برای افرادی که به دنبال جنسی ارزان تر و با کیفیتی بهتر از بقیه مراکز خرید هستند مناسب می باشد . به صورت کلی در هر کدام غرفه های مختلفی از جمله پوشاک، کیف و کفش، لوازم بهداشتی آرایشی، لوازم خانگی، عینک، وسایل آشپزخانه، مواد غذایی، مکمل های غذایی و دارویی، خرازی، اسباب بازی، عطر و ادکلن و … وجود دارد. در فضای تالار مرکزی رستوران، کافی شاپ، کافی نت و خدمات رفاهی برای گردشگران ساخته شده است. هر شب اجرای زنده ی موسیقی در این تالار برگذار می شود.

بابت خرید و رزرو بیلیط تور کیش و جهت اطلاع از مناسب ترین قیمت ها با شماره 02141954 بخش فروش آژانس سالی گشت تماس حاصل فرمایید.