هتل گلدیس کیش

هتل گلدیس کیش یکی از هتل های 2 ستاره کیش می باشد و در سال 1370 در بلوار ایران کیش ساخته شد. این هتل به دلیل قدیمی بودن جزو با ارزش ترین هتل های جزیره می باشد. این هتل در سال 1380 در سازمان عمران کیش تغیراتی بوجود آمد که پس از 21 سال خدمات به مسافران خارجی ارائه می شود. این هتل شامل رستوران با غذاهای متنوع و با کیفیت مواد عالی برای رفاه حال گردشگران تور کیش می باشد.

امکانات هتل گلدیس کیش :

از جمله امکانات هتل گلدیس کیش شامل لابی، رستوران، کافی شاپ، یخچال، اینترنت، تلویزیون، سوئیت ، سرویس ایرانی، نمازخانه، حمل و نقل، ماهواره و... می باشد که همه این امکانات برای جلب رضایت گردشگران تور کیش می باشد.

بابت خرید و رزرو بلیط  تور کیش و جهت اطلاع از مناسب ترین قیمت ها با شماره 41954-021 بخش فروش آژانس سالی گشت تماس حاصل فرمایید.

هتل خاتم کیش

هتل خاتم کیش یکی از هتل های تک ستاره کیش می باشد که در نزدیکی بازار عرب ها در خیابان میر مهنا در بلوار خاتم الانبیاء ساخته شده است این هتل از نظر موقعیت مکانی یکی از مناسب ترین هتل ها که در نزدیکی مراکز خرید قرار دارد. این هتل حدودا 30 اتاق با 80 تخت با فضایی متناسب و تمیز برای رفاه حال گردشگران تور کیش موجود می باشد. گردشگران می توانند با انتخاب این هتل سفری خوش را در کنار خانواده و عزیزان خود تجربه کنند.

بابت خرید و رزرو بلیط  تور کیش  و جهت اطلاع از مناسب ترین قیمت ها با شماره 41954-021 بخش فروش آژانس سالی گشت تماس حاصل فرمایید. 

هتل خیام کیش

هتل خیام کیش یکی از هتل های تک ستاره کیش می باشد که از نظر تمیزی حرف اول را می زند. این هتل در نزدیکی سواحل کیش است که یکی از مزیت های خوب این هتل می باشد که گردشگران تور کیش میتوانند در این مکان پیاده روی کنند و از آب و هوای خوب جزیره استفاده کنند.

امکانات هتل خیام کیش :

از جمله امکانات هتل خیام کیش می توان به اتاق های تمیز ، یخچال ، تلویزیون و... که همه این امکانات برای جلب رضایت گردشگران تور کیش می باشد.

بابت خرید و رزرو بلیط تور کیش و جهت اطلاع از مناسب ترین قیمت ها با شماره 41954-021 بخش فروش آژانس سالی گشت تماس حاصل فرمایید. 

هتل ققنوس کیش

 

هتل ققنوس کیش یکی از هتل های تک ستاره کیش می باشد که از نظر موقعیت مکانی در نزدیکی اسکله تفریحی کیش و دریای خلیج فارس قرار دارد که مکانی زیبا برای گردش و تفریح می باشد. اتاق های این هتل بسیار تمیز می باشد این هتل ارزان می باشد که گردشگران تور کیش می توانند با انتخاب ابن هتل سفری خوش و ارزان را در کنار خانواده خود تجربه کنند. این هتل از اتاق های 4 و 5 تخته نیز بهره مند می باشد.

بابت خرید و رزرو بلیط  تور کیش و جهت اطلاع از مناسب ترین قیمت ها با شماره 41954-021 بخش فروش آژانس سالی گشت تماس حاصل فرمایید. 

هتل شایلی کیش

هتل شایلی کیش یکی از مناسب ترین هتل های 3 ستاره کیش می باشد که در اواخر سال 1385 ساخته و در سال 1394 بازسازی شد اسم قبلی این هتل عالی قاپو بوده ولی پس از بازسازی اسم هتل به هتل شایلی تغییر پیدا کرد این هتل حدودا 40 باب اتاق با 88 تخت می باشد که در 2 طبقه ولی فاقد آسانسور ساخته شده است. گردشگران تور کیش می توانند با انتخاب این هتل سفری خوش را در کنار خانواده خود داشته باشند.

امکانات هتل شایلی کیش :

از جمله امکانات هتل شایلی کیش رستوران ، کافی شاپ ، فضای سبز ، یخچال ، تلویزیون ، ماهواره و... که همه این امکانات برای جلب رضایت گردشگران تور کیش می باشد.

بابت خرید و رزرو بلیط  تور کیش و جهت اطلاع از مناسب ترین قیمت ها با شماره 41954-021 بخش فروش آژانس سالی گشت تماس حاصل فرمایید.