پاراسل و تیوب سواری کیش

پاراسل و تیوب سواری کیش یکی از پر طرفدار ترین و با هیجان ترین تفریحات جزیره کیش می باشد این ورزش آبی به این شرخ می باشد که گردشگران تور کیش بر روی چتر پارسل سوار شده و به کمک یک طناب به طول حدودا 160 متر با یک قایق با سرعت زیاد بر روی دریا کشیده می شوند. گردشگران تور کیش نوروز 96 می توانند با انتخاب این مکان تفریحی و زیبا سفری خوش و با هیجیا را در کنار خانواده خود تجربه کنند.

بابت خرید و رزرو بلیط تور کیش نوروز 96 و جهت اطلاع از مناسب ترین قیمت ها با شماره 41954-021 بخش فروش آژانس سالی گشت تماس حاصل فرمایید.

پرواز های تفریحی کیش

پرواز های تفریحی کیش یکی از مهیج ترین و بهترین تفریحات کیش می باشد. گردشگران تور کیش میتوانند با گلایدر ، کایت و... بر آسمان آبهای نیلگون خلیج فارس حس پروازی خوش را احساس کندد و لذت ببرند. فرودگاه بین المللی کیش یک باند گلایدر 1500 در 400 متر را دارا می باشد که این امکان را به کسانی که پرواز را دوست دارند و عاشق هیجان هستند موقعیت مناسبی می باشد. گردشگران تور کیش با دیدن از این مجموعه حس خوب هیجان و پرواز را می توانند تجربه کنند.

بابت خرید و رزرو بلیط تور کیش و جهت اطلاع از مناسب ترین قیمت ها با شماره 41954-021 بخش فروش آژانس سالی گشت تماس حاصل فرمایید.

لاک پشت های دریایی کیش

 
لاک پشت های دریایی کیش از سال های قبل به علت امنیت و آرامش که در سواحل جزیره کیش بوجود آمده است نوع های مختلف آبزیان و از جمله لاک پشت ها در آن زندگی می کنند. از انواع لاک پشت هایی که در جزیره زندگی می کنند 2 نوع می باشند (لاک پشت نوک دار ) و (لاک پشت سبز). در آبهای جزیره به خصوص در غرب سواحل لاک پشت های غول پیکر که در حال شنا کردن هستند را مشاهده کرد. رده بندی شدن لاک پشت های دریایی به عنوان جانداران دوران قدیم و تنوع در زیستن آنها می باشد. این جانداران در همانند کروکودیل ها و مارمولک ها  از مهره داران 200 میلیون سال پیش هستند.گردشگران تور کیش می توانند با سفر به جزیره از لاک پشت های زیبا و دیگر مکان های گردشگری کیش دیدن کنند.
 
 

بابت خرید و رزرو بلیط  تور کیش و جهت اطلاع از مناسب ترین قیمت ها با شماره 41954-021 بخش فروش آژانس سالی گشت تماس حاصل فرمایید.

 

قایق های کف شیشه ای کیش

قایق های کف شیشه ای کیش در اسکله تفریحی و بسیار زیبای کیش قرار دارند و با مزیت داشتن نور افکن ها این امکان را به گردشگران تور کیش می دهد تا در شب نیز از گشت دریایی لذت ببرند. آب های اطراف جزیره و اسکله کیش محل زندگی کردن انواع موجودات مانند مرجان ها ، ماهی های تزئینی بسیار زیبا ، خرچنگ ها ، ستاره دریایی ، صدف های زیبا و... که با قایق های کف شیشه ای می توان این زیبایی های وصف نشدنی را تماشا کرد.

بابت خرید و رزرو بلیط  تور کیش و جهت اطلاع از مناسب ترین قیمت ها با شماره 41954-021 بخش فروش آژانس سالی گشت تماس حاصل فرمایید.

اسکله بزرگ تفريحي كيش

از زیبا ترین و جذاب ترین مکان های گردشگری جزیره کیش اسکله بزرگ تفريحي کیش است که عرشه اي چوبي و زيبا به سمت آبهاي نيلگون خليج فارس می باشد. اسکله بزرگ تفريحي كيش توسط متخصصان ايراني طراحی و ساخته شده و مسافران تور کیش می توانند به آنجا بروند و از دریای زیبا و ماهی های مختلف و مرغابی ها دیدن نمایند. این اسکله امکانات تفریحی زیبا و سرگرم کنندهای نظیر  بولينگ مريم، سينما 4 بعدي, كلوپ تفريحات دريايي, دوچرخه سواری, موتور سواری و ... در اختیار مسافران تور کیش می باشد تا آن ها لحظات خوبی را سپری کنند.  اطراف اسکله پر است از کافه و رستوران تا مسافران تور کیش برای استراحت به انجا بروند. 

 

بابت خرید و رزرو بلیط  تور کیش و جهت اطلاع از مناسب ترین قیمت ها با شماره 41954-021 بخش فروش آژانس سالی گشت تماس حاصل فرمایید.